ANAHTAR TESLİM İNŞAAT

ANAHTAR TESLİM İNŞAAT

 Projenizi anahtar teslim olarak yaptırmanızın birçok avantajı vardır;

Onlarca firma yerine tek bir firma ile muhatap olunacak; dolayısıyla iş ve evrak yükü azalacaktır.

 Uzun bir piyasa araştırması sürecinden sonra birçok alt iş için çok fazla sayıda fiyat ve teklif alma süreci yerine yalnızca bir kere teklif alma süreci yaşanır.

 Alt işleri yapacak olan firmaların programlarının bağımsız olmalarından kaynaklanan; yapım süreci ve aşamalar arasında uyumsuzluklar oluşma ihtimali en aza indirgenir.

 Projeyi anahtar teslim alan firma bütçeyi de baştan belirleyeceği için sonradan bütçe aşılması/ ek yatırım için ek bütçeler oluşturulmasu gibi önemli problemler olma ihtimali en aza indirgenir.

 Proje süresinde talep edilebilecek olası değişiklikler ve düzeltmeler için tüm alt firmalarla toplantı yapmak ve yeni programı belirlemek yerine tek bir firma ile görüşmek çözüm için yeterli olacaktır.

 İnşa süresince zaman en iyi şekilde planlanacağı için Endüstriyel veya Ticari Yapı çok daha kısa sürede hizmete açılarak işlemeye ve kazanç elde etmeye başlaması sağlanacaktır.GÜNCEL 

FİYAT LİSTEMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
Karar sizin İster Anahtar teslim proje fiyatlarımızdan , İsterseniz de Kaba İnşaat Avantajlı fiyatlarımızdan Yararlanabilirsiniz.ANAHTAR TESLİM İNŞAAT