ANAHTAR TESLİM İNŞAAT

ANAHTAR TESLİM İNŞAAT

 Projenizi anahtar teslim olarak yaptırmanızın birçok avantajı vardır;

Onlarca firma yerine tek bir firma ile muhatap olunacak; dolayısıyla iş ve evrak yükü azalacaktır.

 Uzun bir piyasa araştırması sürecinden sonra birçok alt iş için çok fazla sayıda fiyat ve teklif alma süreci yerine yalnızca bir kere teklif alma süreci yaşanır.

 Alt işleri yapacak olan firmaların programlarının bağımsız olmalarından kaynaklanan; yapım süreci ve aşamalar arasında uyumsuzluklar oluşma ihtimali en aza indirgenir.

 Projeyi anahtar teslim alan firma bütçeyi de baştan belirleyeceği için sonradan bütçe aşılması/ ek yatırım için ek bütçeler oluşturulmasu gibi önemli problemler olma ihtimali en aza indirgenir.

 Proje süresinde talep edilebilecek olası değişiklikler ve düzeltmeler için tüm alt firmalarla toplantı yapmak ve yeni programı belirlemek yerine tek bir firma ile görüşmek çözüm için yeterli olacaktır.

 İnşa süresince zaman en iyi şekilde planlanacağı için Endüstriyel veya Ticari Yapı çok daha kısa sürede hizmete açılarak işlemeye ve kazanç elde etmeye başlaması sağlanacaktır.

Villa , Müstakil ev , baraka , betonarme ev müteahhitlik işleri istek ve arzunuza göre uzman kadromuz ile anahtar teslim olarak tamamlanır.


FİYAT LİSTEMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


TESLİM ETTİĞİMİZ PROJELERİMİZE AİT GÖRSELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ.

internet sitemizde yer alan tüm görsel içerikler ve makaleler %95 oranında Firmamıza ait olup; Kopyalanması ve farklı platformlarda kullanılması firmamızın resmi logosunun fotoğrafta yer alması ile mümkündür.

Değerli Müşterilerimiz içerik hırsızlığı yapan web sayfalarını lütfen tarafımıza bildiriniz. (info@uzmankalipinsaat.com)
Karar sizin İster Anahtar teslim proje fiyatlarımızdan , İsterseniz de Kaba İnşaat Avantajlı fiyatlarımızdan Yararlanabilirsiniz.

7/24 keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Saha yani arsa keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir.


ANAHTAR TESLİM İNŞAAT