Müstakil Ev Yapımı , Müstakil Ev Modelleri

Müstakil Ev Yapımı , Müstakil Ev Modelleri

Temelden çatıya betonarme konut, müstakil ev veya villa yaptırmak mı istiyorsunuz? 

Sahibi olduğunuz arsa üzerine hızlı, ekonomik ve modern yapılar inşa etmek, tasarlamak, temelden çatıya kadar olan tüm imalat ve montaj çalışmalarını yapmak bizim işimiz. A’ dan z’ ye her türlü ihtiyacınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza uygun şekilde yapılar, tek katlı veya çok katlı konut, ev veya villalar tasarlıyor, projelendiriyor ve çalışmalarımıza başlıyoruz. Üstelik çok uygun anahtar teslim ev ve villa fiyatlarımızla

SADECE ANAHTAR TESLİM DEĞİL PROJENİZİN VE HAYALLERİNİZDE Kİ EVİN KABA İNŞAAT İŞLERİNİ DE YAPIYORUZ.


FİYAT LİSTEMİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.Kaba İnşaat Nedir?

Taşınmazın harfiyatının alınmasından ve binanın çatısının kapanmasına kadar olan süreçteki tüm betonarme , duvar , kaba sıva ve çatı işlerine Kaba İnşaat denir. Diğer tüm yapılacak işlere ince işçilik denilir ve bu ince işlikler sizin tarafınızdan yapılırsa daha uygun maliyetlerle ev sahibi olabilirsiniz.

Karar sizin İster Anahtar teslim proje fiyatlarımızdan , İsterseniz de Kaba İnşaat Avantajlı fiyatlarımızdan Yararlanabilirsiniz.

7/24 keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Saha yani arsa keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir.

Belirttiğimiz fiyat listemiz, standart malzeme, işçilik ve tasarımlar için geçerlidir. Çevre peyzaj çalışmaları, yol ve çevre duvar işleri dahil değildir.

Müstakil Ev Yapımı , Müstakil Ev Modelleri